UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Dokładnie. Ja jestem zdania, że powinno się zlikwidować limit kontraktowy (12 lat, bo dotyczy on nie tylko szeregowych, ale służby kontraktowej w ogóle) nawet kosztem podniesienia wieku emerytalnego. Teraz jest tak, że praktycznie każdy wolny etat podoficerski w Elblągu jest z góry zajęty przez kogoś z "Dziewiątej", Pplot lub Batalionu zaopatrzenia, a awans szeregowców blokuje dywizja. ..

Gen. Anders

Anuluj