UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
i po co do tej armi posłużysz 12 lat i won bo już nie jesteś potrzebny. każdy strszy szeregowy i szeregowy zanim doczeka 12 lat dostanie kopa aż miło a dla co 100-go uda sie wskoczyć na podoficera, pan bogdan taką ustawe nam zgotował że max 12 lat na konktrakcje i armia dziękuje za służbe i to jest profesionalna armia? no chyba nie.
zx