UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

A ja wiem jedno, że jak nie pasuje, to zawsze można się zwolnić, tak jak w cywilu. Wiele żon, wdów, kochanek, rozwódek, matek, nie ma pracy w Elblągu. I co z tym i NIC. .. .

Ktoś?

Anuluj