UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
A ja wiem jedno, że jak nie pasuje, to zawsze można się zwolnić, tak jak w cywilu. Wiele żon, wdów, kochanek, rozwódek, matek, nie ma pracy w Elblągu. I co z tym i NIC. .. .
Ktoś?
A ja wiem jedno, że jak nie pasuje, to zawsze można się zwolnić, tak jak w cywilu. Wiele żon, wdów, kochanek, rozwódek, matek, nie ma pracy w Elblągu. I co z tym i NIC. .. .
Ktoś?