UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

jestem żołnierzem chce jechac na misje do afganistanu i co moi przelozeni powiedzieli ze nie pojade bo nie ma ludzi i nie bedzie mial kto robic na miejscu, wogole te zawodowe wojsko to jakis cyrk niech zaczna cos robic z tym wojskiem przecierz w elblagu nie bedzie juz wojska za 2 lata bo chca nas wyslac na mazury z rodzinami do Orzysza Gizycka Goldapi i ja sie pytam gdzie moja zona znajdzie tam prace jak tam jeszcze wieksze bezrobocie jak u nas


Anuluj