UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
nie bardzo rozumiem to, co się dzieje. .. armia jest redukowana, szeregowi zawodowi wracają do cywila, podoficerowie na bruk idą, a i dla oficerów coraz mniej miejsca. .. a tu wojsko zachęca do wstąpienia w szeregi. .. gdzie tu logika?
wojskowa