UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Armia - to sposób na życie. .. szansa konfliktu jest nikła. .. kasa jest. .. szybka emerytura. .. to powody, że bezpieczeństwo socjalne jest ważniejsze niż głupota dowódców. Armia dawniej - to 2-3 lata wycięte z życiorysu.

kris_abc

Anuluj