UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

tak zachęcają młodych bo juz sami nie chca jezdzic na misje. Rozkaz to rozkaz. .bedą młodzi i będą jeżdzic tak jest wszedzie. .. młody zap. .. .dala a stary bedzie siedział w koszarach i nic nie bedzie robił. .. nie ma juz zasadniczej słóżby a jeleni trzeba werbowac za marne 2 tys. .. smiech na sali. .. powiedzcie co zawodowy zołnież robi na codzien w koszarach???siedz i pije kawke no i marudzi jak mu zle. .Tak juz jest !!a młody szeregowy nadterminowy albo zawodowy szeregowy. .. zap. .. la za starego i tak to sie kreci. .. a awans błechehehe zapomnijcie najpierw umowa na 6 lat. .. potem sory. .. jak nie pojedziesz na misje to wogóle zapomnij!!!


Anuluj