UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Jak najwięcej ekspertów po gimnazjach :). Za prę lat będziemy oglądać w wiadomościach jak wracają chordy tępaków z Afganistanu i niewiedzą czy dalej mogą zabijać czy tutaj już nie; }

@@@q

Anuluj