UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

moim zdaniem zachecanie do przylaczenia sie do armi to jak by naklaniac swoje dziecko do zabicia jakiegos czlowieka i co z tego ze bedziemy miec armie zlozona z ilus tam zolnierzy jak inny kraj na nas spusci bombe i wszyscy do piachu pujdziemy fakt faktem w wojsku dobrze sie zarabia ale czy tedy droga???

wojownik

Anuluj