UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Bardzo trudna przyszłość czeka Olimpię i nie tylko. Oczywiście to nie zdarzy się z dnia na dzień chociaż ustawa już obowiązuje. Ale ten czas nadejdzie. Pytanie Czy Miasto wybierze trwanie stanu istniejącego czy radykalne stanowisko wychodzące naprzeciw oczekiwaniom ustawodawcy i rządu. Czy w temacie funkcjonowania sportu jeszcze niedawno zwanego kwalifikowanym odbędzie się jakaś debata w kontekście nowej ustawy o sporcie. Czy kandydaci poważnie potraktują kibiców czy będą im nadal wodę z mózgu robić i mamić stadionem na 10 tysięcy miejsc. Czerwony