UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
a więc jak walcza tylko o 2 lige to sie nie ch nie wysilaja, bo i tak spadniecie wymogiem PZPN, ze juz nie wspomne o dwa razy mniejszym finansowania w trzeciej lidze przez Ratusz tym samym. Panowie prezesi, lepiej promujcie to bedzie w pierwszej lidze 2 razy wiecej kasy i dla trenera oraz pilkarzy
p.s