UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

nastepny mecz jak nie wygramy do bedzie blizej spadku jak awansu, bo jak narazie z pierwszej ligi znowu spada 4 kluby do II ligii wschodniej - czyli u nas ze 6 spada od miejdca 12.Jeszcze sie łapiemy na utrzyamnie, ale to śmiech a nie westchnienie. Miasto nie zbuduje trybuny jak w przerwie zimowej nie bedzie miejsca 1-2 albo chociaz tylko punkt lub 2 straty. ..

kibicka

Anuluj