UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Panie Arteniuk, a czym sie różnii ta pańska II liga od tej poprzedniej III ligi. Przecież dzisiejsza II liga powstała z byłych trzecioligowców w wyniku reorganizacji systemu rozgrywek. Jest Pan dalej na trzecim szczeblu krajowych rozgrywek, tak samo jak poprzedni trener Olimpii. Kibiców / nie kiboli / się nie omami.

kibice

Anuluj