UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

zadnych konkretow. .. jak dla mnie to nie jest dobry trener. .. zreszta z tego co wiem to ma juz za soba dwa kluby gdzie przyczynil sie do ich upadku. ..

fghj

Anuluj