UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Arteniuk musi zostać bo kogo oni innego wezma na trenera skad znajda takiego dobrego trenera który chciałby tu przyjść do Elbląga to bedzie bład duzy błąd zwolniwnie go,

fan

Anuluj