UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Ale wszystkich poroąbało, najlepszym rozwiązaniem byłaby petycja do PZPR :) dobre Wszyscy zapominają, że to I liga kobiet a to są juniorki z zeszłego sezonu i pisanie cokolwiek na trenera czy na nie to paranoja, dobrze grają, I runda nie czyni mistrza potem to się zmienia, a wogóle nie wymagajmy od profesjonalnych juniorek tak dużo bo to pierwszy sezon i do tego emocje :) na wszystko trzeba patrzeć pozytywnie !!! :)


Anuluj