UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
i po co takie gadanie o zmienie trenere!wydaje mi sie, znaczy wiem to na pewno, ze wina nie lezy w pani Justynie!to dziewczyny nie wiedza co graja, nie graja w tepie-zero rytmu!wszystko spada na Eweline O. cala gra sie na niej opiera a gdzie Konefał i Karwecka?!czemu one sie nie pokazuja co sie z nimi dzieje co?wystarczy tylko ze odlącza Ewel i one sie gubia nie wiedza co robic!A bramkarka?. .. gwiazdeczka!dajcie szanse Elwirze!Wiecej zagran do kola!bedzie tak jak z Hanna Sadej dajcie jej szanse to sie pokaze!Dziewczyny przyzwyczaily sie trenowac z panem Jurkiem ale no coz takie to zycie jest ze trener sie zmienia i chcac nie chcac musza sie do niego przyzyczaic!tak najezdzacie na p. Justyne ale gdzie czas dla niej na zapoznanie sie z nimi!jest swietnym trenerem!a dziewczyny mogly by grac tak jak w pokazywaly sie w klubie MKS TRUSO!
gracz