UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
hamkair, szkoda tylko ze zadne zawodniczki ze startu II nie graja w starcie I. poza jedna ktora teraz grala ze startem II. nie kazdy dobry zawodnik jest dobrym trenerem i nie kazdy dobry trener musial byc dobrym zawodnikiem. zanim ona sie 'wczuje' to bedzie juz za pozno, bo spusci klub z ligi.
wierny kibic