UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
moim zdaniem gdyby start oddal nam zawodniczki, ktore sa zabierane na mecze ekstraklasy to 1liga radzila by sobie swietnie bo dziewczyny maja checi do gry ale co po tym skoro jest ich zaledwie kilka i gora 2 na zmaine. Trenerka dopiero wczowa sie w gre spokojnie jakis czas jej trzeba dac a nie krytykowac. Kiedys dawala nam zwycieskie bramki jako zawodniczka a teraz przyjdzie czas by zdobywala z dziewczynami zwyciestwo!i pokazala ze potrafi nasz zespol wyprowadzic na prosta.
hamkair