UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

niestety ta druzyna jest za słaba na 1 lige. Martwi mnie troche brak pomysłu na gre. Gdy najwzysza zawdoniczka jest indywidualnie kryta to powinna uciekac i liczyc na podania od koleżanek, a nie stac w miejscy. Po drugie jak widziałem to na rozegraniu jest tylko jedna dziewczyna grajaca całe spotkanie. Dla mnie gra dziewczyn jest bardzo szarpana, i nie poukładana.


Anuluj