UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

dlaczego na bramce stoi zawodniczka ktora o kazdego gola ma pretensje do wszystkich tylko nie do siebie !!! nie dosc ze nic nie odbija to ledwo sie rusza w tej bramce!!! Druga bramkarka pokazala we wczorajszym meczu ze zasluguje na cos wiecej niz tylko wystepy z lawki!

ero

Anuluj