UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
dlaczego na bramce stoi zawodniczka ktora o kazdego gola ma pretensje do wszystkich tylko nie do siebie !!! nie dosc ze nic nie odbija to ledwo sie rusza w tej bramce!!! Druga bramkarka pokazala we wczorajszym meczu ze zasluguje na cos wiecej niz tylko wystepy z lawki!
ero