UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

zwycięstwa przyjdą ale nie z tą trenerką, na którą skarżą się i zawodniczki i ich rodzice. Jakie ona ma podejście ? Byłam na meczach w tym sezonie i co? Trenerka sobie klęczy ( ani razu nie widziałam żeby coś krzyknęła do zawodniczek ) a uwagi idą od ludzi z trybun jak dziewczyny mają grać, tak chyba nie powinno to wszystko wyglądać. Są zawodniczki które w tamtym sezonie pokazywały naprawdę wysoki poziom a teraz siedzą na ławce. Wszystkie mecze były do wygrania ale do tego jest potrzebna niestety fachowa ręka Pani Justyno. Powinna Pani zaczynać karierę trenerki od najmłodszych a nie od poukładanej drużyny. Zapraszam Panią do rozmowy, Pani Justyno.

kibicka

Anuluj