UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Prawdą jest, że dyrektor szkoły uważa, że n - el, który przychodzi z problemami jest nieudacznikiem i na pewno nic Ci nie pomoże!!! Wiem to z autopsji.


Anuluj