UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

To, że dzisiaj mamy taką niedouczoną i chamską młodzież, to w 50% wina nauczycieli. Problem ze złym zachowaniem młodych ludzi i ich lekceważącym stosunkiem do nauki pojawił się już dawno. Niestety nauczyciele nie sygnalizowali tego zjawiska. A jeśli który z nich się ośmielił się o tym wspomnieć, to był krytykowany i zarzucano mu, że nie radzi sobie w zawodzie. Chuligan klasowy, ignorujący całkowicie wiedzę przepuszczany jest do następnej klasy. Wszyscy chcą się go pozbyć. I taki, kończy szkołę. Ale po co? Czemu wszyscy muszą ją kończyć? Czasami jak widzę, jaki poziom reprezentują niektórzy młodzieńcy z dyplomami w kieszeniach, to karałabym nauczycieli. Taka jest prawda szanowni pedagodzy. Dodam jeszcze, że pomagają wam w tym wasi koledzy psychologowie.

kropla

Anuluj