UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Darmozjady i nieroby nauczą się jednego przedmiotu i wszystko dostaja kasę na dokształcanie na poratowanie zdrowia bez przerwy wolne rozliczenie z pracy to takie że uczeń jest niewyuczalny zero odpowiedzialności tylko kasa i przywileje i ambicje maja olimpijczyków o których nic nie wiedza do chwili jak uczeń zdobądzie laur to oni nagrody

były absolwent

Anuluj