UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Wszystko pięknie, a gzie są nagrody i wyróżnienia dla pedagogów dzieci niepełnosprawnych. Dzieci te wymagają więcej poświęcenia i uwagi nauczycieli. Wszyscy jakoś zapomnieli o pracy tych NAUCZYCIELI i DYREKCJI tych placówek. Wstyd. .. .Dziecko chore to tęż uczeń naszego miasta i tam są również nauczyciele oddani całym sercem swojej pracy. DZIĘKUJEMY wam za opiekę nad dziećmi specjalnej troski. rodzic
kabe