UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
wstyd. ta druzyna nie ma ambicji, kibicow a trzepia spora kase z miasta. a gdyby przeszli pod szyld Olimpii to mogloby to wygladac zupelnei inaczej. a tak tylko miejska kasa sie marnuje - lepiej przeznaczy ja na Start - tam chociaz jest ekstraklasa
ArnoldUPR