UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

masz na myśli 30-stu kibiców, czy wszystkich razem z drużynami. .. haha. Z rezerwowymi i trenerami to pewnie 34.

no i spiker tez tam był

Anuluj