UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
masz na myśli 30-stu kibiców, czy wszystkich razem z drużynami. .. haha. Z rezerwowymi i trenerami to pewnie 34.
no i spiker tez tam był
masz na myśli 30-stu kibiców, czy wszystkich razem z drużynami. .. haha. Z rezerwowymi i trenerami to pewnie 34.
no i spiker tez tam był