UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Kiedyś skomentowałem żartobliwie wpis erga sugestią, że nie ma takiej osoby lecz jest to grupa historyków aktywna na Portelu. Teraz widzę, że na szczęście erg jest jednak zwykłym internałtą - no może nie do końca, bo jednak jego wiedza jest ponadprzeciętną Portelową. Nie chcąc obrażać powiem tylko, że komentarz do wizyty w Romnitach i jej braku w Malborku jest niefortunny. Mimo wszystko pozdrawiam wszystkich chorych tak jak erg - zarażajcie i czyńcie codzienność ciekawszą.
Bob B.