O qtwa jaka porazka. Proponuje zebycie najpierw obejzeli swoje zdjecia zanim wyslecie na konkurs :DHvK
O qtwa jaka porazka. Proponuje zebycie najpierw obejzeli swoje zdjecia zanim wyslecie na konkurs :D