UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
gdyby hitler nie napadl na polske, w najlepszym przypadku te wpsy robilibyscie, jako mieszkancy, lwowa, wilna itd.
yes
gdyby hitler nie napadl na polske, w najlepszym przypadku te wpsy robilibyscie, jako mieszkancy, lwowa, wilna itd.
yes