UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
hmmm a czemu w artykule nie wspomniano o tym, że tam były pokazy nie tylko reprezentantów jednostek wojskowych?O Jednostce Strzeleckiej zapomniano a przecież to nie żołnierze a organizacja pod patronatem MON. Tym bardziej, ze na zdjęciu w artykuje jest własnie strzelec (Adrianna) z tej jednostki a nie żołnierz.
Eli