UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

do jesusalvaro, wszystko zle nic sie nie podoba a moze ty zaproponujesz mieszkancom elblaga jakis pokaz albo festyn zorganizuj cos madralo dla mieszkancow miasta, a moze twoj zaklad pracy cos pokaze elblazanom cokolwiek by to nie bylo, jestes zwyklym hipokryta ktory potrafi sie tylko wytrzasac jak to zle niedobrze i muzealnie albo moze idz na prezydenta albo stworz wlasny gabinet bo madry jestes do bolu a ja uwazam ze im bardziej madry w gadce tym wiekszy nieudacznik w zyciu


Anuluj