UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

dlaczego festyn trwał tak krótko??? Zaraz po pracy pojechałem po syna aby pojechać z nim na festyn, dojechaliśmy o 16.09 i powiedziano nam, że już nikogo nie mają wpuszczać bo festyn się kończy. WSTYD!

zbulwersowany ojciec

Anuluj