UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
dlaczego festyn trwał tak krótko??? Zaraz po pracy pojechałem po syna aby pojechać z nim na festyn, dojechaliśmy o 16.09 i powiedziano nam, że już nikogo nie mają wpuszczać bo festyn się kończy. WSTYD!
zbulwersowany ojciec