UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

No to jest kpina normalnie! Wystawa przestarzałego sprzętu lekcją patriotyzmu?! 1."Goździk" - klamot o nieadekwatnej już do dzisiejszych realiów sile ognia, w dodatku nieNATOwski kaliber - kiedy nastąpi przezbrojenie na Kraba? 2.Czołg - zapewne T-72M, zabytek z archaicznym systemem kierowania ogniem i uzbrojeniem - wszystkie posiadane przez nas powinny już dawno być zastąpione (lub zmodernizowane) wozami PT-91 i to najlepiej w wersji Ex. 3.Wozy pancerne - pewnie jak zwykle BWP-1,szczerze współczuję rodzinom żołnierzy desantu który wyruszy na wojnę w jego wnętrzu - dlaczego żaden z programów modernizacyjnych BWP-1 opracowany przez rodzimy przemysł nigdy nie został zrealizowany?! Do pełni obrazu "nowoczesności" brakuje przestarzałych Os i Szyłek (co z programem Loara?!), niedozbrojonych F-16 (którymi w dodatku nie ma kto latać i których jest za mało!!!), muzealnych Iskier (kiedy przetarg na samolot szkolno-bojowy?!), 2 sypiących się fregat klasy Oliver Hazard Perry do których nie ma części (co z korwetami Gawron których miło być o ile pamiętam 6?!), 4 zabytkowych łodzi (bo wstyd to nazwać okrętem) podwodnych (ja bym się bał w tym zanurzyć) klasy Kobben, muzealnego systemu obrony powietrznej kraju (Newa, Wega) i dłuuugo byłoby wymieniać dalej. ..

JesusAlvaro

Anuluj