UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Aby wystawiać portrety, muszą one być wyjątkowe. W tych nie ma nic szczególnego. Zwykłe, zarobkowe rysunki. Nie wiem czym się można więc zachwycać. Nie dziwie się, negatywnych komentarzy. Bo ta wystawa, przypomina zwykłe stoisko z obrazami z bazaru.

Elb...

Anuluj