UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
prace na zdjęciach nie są zachwycające. brakuje podstawowych zasad kompozycji. ale podobno sztuką mogą być nawet pojedyncze kreski na płótnie. wystarczy je tylko dobrze zareklamować. co komu się podoba. jak dla mnie, na takie kobity to jest za słabo.
szczery krytyk