UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Pani Edyta jest wyjątkową kobietą. .. Czaująca, skromna a przy tym taka utelentowana. Zawsze Panią podziwiałam i cieszę się że Pani prace zdobywają uznanie.

aba

Anuluj