UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Pani Edyta jest wyjątkową kobietą. .. Czaująca, skromna a przy tym taka utelentowana. Zawsze Panią podziwiałam i cieszę się że Pani prace zdobywają uznanie.
aba
Pani Edyta jest wyjątkową kobietą. .. Czaująca, skromna a przy tym taka utelentowana. Zawsze Panią podziwiałam i cieszę się że Pani prace zdobywają uznanie.
aba