UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Panowie w Starcie. Ustalcie o co gracie! O co najmniej pudło jak twierdzi prezes, czy o piąte miejsce jak mówi trener. Kto ustala w klubie cele? Trener i kierownik czy zarząd?
Panowie w Starcie. Ustalcie o co gracie! O co najmniej pudło jak twierdzi prezes, czy o piąte miejsce jak mówi trener. Kto ustala w klubie cele? Trener i kierownik czy zarząd?