UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Panowie w Starcie. Ustalcie o co gracie! O co najmniej pudło jak twierdzi prezes, czy o piąte miejsce jak mówi trener. Kto ustala w klubie cele? Trener i kierownik czy zarząd?


Anuluj