UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
brawo dziewczyny, trzymam za was kciuki szczególnie za młodą drużynę justyny. pozdrawiam absolwentki gimnazjum 2 i sp2(panią trener). trzymajcie się.
A.K.
brawo dziewczyny, trzymam za was kciuki szczególnie za młodą drużynę justyny. pozdrawiam absolwentki gimnazjum 2 i sp2(panią trener). trzymajcie się.
A.K.