UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

brawo dziewczyny, trzymam za was kciuki szczególnie za młodą drużynę justyny. pozdrawiam absolwentki gimnazjum 2 i sp2(panią trener). trzymajcie się.

A.K.

Anuluj