UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Przejeżdżając przez Nowy Staw w drodze na koncert moim oczom ukazało się co? - Orlik! Hehe w Elblągu orlika nie ma. Szczena mi opadła. Bez komentarza.
elbingi
Przejeżdżając przez Nowy Staw w drodze na koncert moim oczom ukazało się co? - Orlik! Hehe w Elblągu orlika nie ma. Szczena mi opadła. Bez komentarza.
elbingi