UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Przejeżdżając przez Nowy Staw w drodze na koncert moim oczom ukazało się co? - Orlik! Hehe w Elblągu orlika nie ma. Szczena mi opadła. Bez komentarza.

elbingi

Anuluj