UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
a ja się ciesze ze nie jest to organizowane w egu tylko w nowym stawie. za rok znów tam pojadę. ave
gdzie jest krzyz?
a ja się ciesze ze nie jest to organizowane w egu tylko w nowym stawie. za rok znów tam pojadę. ave
gdzie jest krzyz?