UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
A gdzie w Elblągu byście zrobili taką imprezę? Tu nie chodzi o to, czy dana miejscowość jest większa bądź mniejsza, tylko gdzie jest więcej miejsca, a jest go więcej właśnie na tego typu wioskach.
A gdzie w Elblągu byście zrobili taką imprezę? Tu nie chodzi o to, czy dana miejscowość jest większa bądź mniejsza, tylko gdzie jest więcej miejsca, a jest go więcej właśnie na tego typu wioskach.