UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Pytanie może brzmieć czy w czasie wojny z Niemcami Polacy też byli terrorystami ??? A niemcy wprowadzali demokrację ??? Bo chyba to sie dzieje w Iraku i Afganistanie

danat

Anuluj