UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Gratulacje dla organizatorów Festiwalu i dla zespołów biorących udział. Każdy z nich z pewnością włożył wiele pracy w przygotowanie repertuaru i samego występu na scenie. To kosztuje - i nie tylko chodzi o stronę finansową, ale o cały trud przygotowania, ustalenia i na pewno ogromny stres, czy np, struna nia peknie, czy nagłośnienie będzie dobre, czy głos się nie "załamie" podczas śpiewania itd. Ponadto zespoły grajace też mają nierówne szanse na starcie, np. nie można porównywać doświadczonych muzyków, którzy skrzyknęli się na miesiąc przed festiwalem z zespołami przygotowującymi się solidnie od wielu miesięcy. W rezultacie i tak najobiektywniej oceniła publicznosć, przyznając swoją nagrodę młodemu zespołowi "EARL GREY". Ci młodzi, naturalni. bez manier i kopiowania, grający swoją i tylko swoja muzykę mają przed sobą wielkie sukcesy. Gitarzyści pokazali fantastyczną choreografię na scenie, a całe trio świetne zgranie. Otrzymali oprócz nagrody publiczności - drugie miejsce i nagrodę dla najlepszego gitarzysty. Dla mnie "EARL GREY" to laureaci Elbląg Rocks Europa 2010.Pozdrawiam muzyków, szanowne jury i sympatyków rocka. Obserwator ERE 2010

Obserwator ERE 2010

Anuluj