UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

super tekst, zna sie pan na takiej muzie. szkoda ze mamy tak malo tego rodzaju imprez w elblagu. moze cos sie zmieni?widac ze ci grajacy mlodzi ludzie najlepie czuja sie na scenie. to ich wielka pasja, oby tak dalej.


Anuluj