UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
TIRy na tory!!! dlaczego obwodnica elblaga jezdza ciagniki rolnicze??? przeciez one nie moga sie tam poruszac!!! dlaczego milicja udaje ze tego nie widzi!!!!
TIRy na tory!!! dlaczego obwodnica elblaga jezdza ciagniki rolnicze??? przeciez one nie moga sie tam poruszac!!! dlaczego milicja udaje ze tego nie widzi!!!!