UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

TIRy na tory!!! dlaczego obwodnica elblaga jezdza ciagniki rolnicze??? przeciez one nie moga sie tam poruszac!!! dlaczego milicja udaje ze tego nie widzi!!!!


Anuluj