UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Ciekawy napis na cysternie "Zawsze po drodze"; ) No tym razem to chyba nie było po drodze a po poboczu; ). Jadąc z Pasłęka trzeba pojechać przez Przezmark wtedy unikniemy korka przy zjeździe na obwodnicę, Grunwaldzka strasznie zakorkowania, polecam jazdę przez Łęczycką; )

grezur

Anuluj