UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
a Elbląg zakorkowany masakra. Pacany jadąc przez Elbląg myślą że są chyba na obwodnicy albo że są wybrańcami i blokują każde skrzyżowanie.
okoniowaty
a Elbląg zakorkowany masakra. Pacany jadąc przez Elbląg myślą że są chyba na obwodnicy albo że są wybrańcami i blokują każde skrzyżowanie.
okoniowaty