UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

a Elbląg zakorkowany masakra. Pacany jadąc przez Elbląg myślą że są chyba na obwodnicy albo że są wybrańcami i blokują każde skrzyżowanie.

okoniowaty

Anuluj