UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Byłam na miejscu wypadku, to ja zawiadamiałam pogotowie. Ale co mnie najbardziej dziwi:jadąc w kierunku Elbląga zauważyliśmy resztki samochodu na drodze, zatrzymaliśmy sie aby sprawdzić co się stało. W między czasie przejechało kilka aut przed nami, wyprzedzali z dużą prędkością i nie reagowali, że coś leży na szosie. Dopiero nasza interwencja spowodowała, że rozpoczęto akcję. Czy tak powinni reagować kierowcy na drogach?Fakt, że samochodu nie było widać ale te części na drodze na pewno nie leżały tam od zawsze. Wypadek, jaka przyczyna nie wiemy ale kierowcy powinni reagować inaczej. Czasami ułamki sekund mogą decydować o czyimś życiu.

Wiesława Stoltman

Anuluj